*بسم الله الرحمن الرحیم*
تندر 90
دریافت و ارسال اطلاعات فنی و آخرین اخبار در خصوص خودروی تندر 90

به گزارش خبرخودرو ، پیش فروش انواع مدلهای خودرو تندر 90 شرکت پارس خودرو در نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ،‌ حامد بابایی معاون بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش شرکت پارس خودرو گفت : پس از اعلام قیمتهای جدید این خودرو از جانب وزارت صنایع و معادن ، پیش فروش خودرو تندر 90 شرکت پارس خودرو شروع شده و همچنان ادامه دارد .

معاون فروش شرکت پارس خودرو گفت : بر اساس مصوبه های پیشین وزارت صنایع و معادن و در پی پیش فروش این خودرو پس از اتمام تعهدات دور اول و دوم ، شرکت پارس خودرو تعداد قابل توجهی از خودروهای تندر 90 خود را در معرض پیش فروش قرار داد که با استقبال متقاضیان این خودرو نیز مواجه شد .

بابایی اضافه کرد : روش پیش فروش محصولات در این شرکت تخصیص 80 درصد از برنامه تولید می باشد و از این روش برای پیش فروش اینترنتی تندر90 در نمایندگی ها برای ماههای فروردین ، اردبیهشت و خرداد سال آینده استفاده شده و بدیهی است ظرفیت پیش فروش مدل ها و رنگهایی که متقاضی بیشتری داشته باشند زودتر تکمیل شود .

وی با تکذیب قطع پیش فروش تندر90 افزود : منطقی است در راستای طرح تکریم مشتری که یکی از اهداف مهم شرکت پارس خودرو می باشد ، این شرکت به تولید با شمارگان بالا و کیفیت قابل توجه تندر90 تا تکمیل ظرفیت تعیین شده و بر اساس برنامه تولید ادامه دهد .

حامد بابایی ملاک و دلیل محدودیت در پیش فروش برخی مدل های تندر 90 را برنامه ریزی تولید در روزهای آتی و همچنین تکمیل ظرفیت پذیرش بعضی از مدل های این خودرو دانست و اضافه کرد به این منظور شرکت پارس خودرو با در نظر گرفتن تعداد تولید روزانه خود پس از اتمام تعهدات ، با همان روش واگذاری 80 درصد تولید ، پیش فروش می کند تا در ارائه خدمات مطلوب و تحویل به موقع این خودرو تاخیری بوجود نیاید .

منبع: http://khabarkhodro.com/detail.asp?id=68086

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و چهارم دی 1387ساعت 12:52  توسط فراز |